Wolny czas spędzam:
Wieczory muzyczne

Zapraszamy w czwartki na godz. 18 do Dworku Sierakowskich przy ul. Czyżewskiego 12 w Sopocie.

A A A

Bezpieczne Lokale - idea programu

Urząd Miasta Sopotu, Komenda Miejska Policji oraz partnerzy medialni zapraszają przedstawicieli sopockich lokali gastronomicznych do wzięcia udziału w programie "Bezpieczne lokale".

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów odwiedzających Sopot jako miasto o szczególnych walorach wypoczynkowych Urząd Miasta Sopotu wraz z Komendą Miejską Policji w Sopocie podejmuje szereg działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców oraz gości kurortu. Z tej też okazji powstała idea konkursu "Bezpieczne lokale 2010".

Udział w konkursie jest lokalną formą promocji na rynku usług rozrywkowych i gastronomicznych oraz elementem wspierającym realizację miejskiego programu poprawy bezpieczeństwa "Bezpieczny Sopot", rządowego programu "Razem bezpieczniej" oraz partyworking w ramach "Czyste dźwięki" (program ograniczania szkód zdrowotnych).

Każdego roku, wraz z napływem turystów (statystycznie w sezonie popularny Monciak odwiedza ponad 3 mln osób) wielokrotnie pojawia się pytania gości - o miejsca bezpiecznego wypoczynku i rozrywki. Tym samym powstała idea stworzenia bazy danych zawierająca informacje o lokalach rozrywkowo-gastronomicznych, w których spędzanie wolnego czasu nie tylko jest miłe, ale i bezpieczne zarówno dla osób je odwiedzających, jak i dla ich mienia.

W konkursie może wziąć udział każdy podmiot, prowadzący działalność gospodarczą w zakresie usług gastronomicznych lub rozrywkowych na terenie miasta. Wystarczy złożyć deklarację przystąpienia do programu i wyrazić zgodę na umieszczenie i przetwarzanie danych na temat lokalu na stronie internetowej www.mlodysopot.pl.

Załączniki programu "Bezpieczne lokale 2010" do pobrania dostępne od 21 maja. Konkurs rusza 7 czerwca i potrwa do końca roku. Swój udział w programie sopockie lokale gastronomiczne i kluby mogą zgłaszać na bieżąco.

Autor:Redakcja MlodySopot.pl

Komentarze